Kontakta Proper Group

Du hittar oss i Kalmar och Stockholm. Inom kort även i Halmstad och Helsingborg. Tveka inte att ringa eller maila oss.

KALMAR

Besöksadress: Strömgatan 2, 392 48 Kalmar

Mikael Blent
Rekrytering/Bemanning
072-164 85 95
mikael.blent@propergroup.se

Fredrik Björngren
Rekrytering/Bemanning
076-860 80 66
fredrik.bjorngren@propergroup.se

Ghassan Mustapha
Rekrytering
070-810 55 15
ghassan.mustapha@propergroup.se

Jessica Jernström
Rekrytering
073-503 91 70
jessica.jernström@propergroup.se

Sandra Johansson
Rekrytering
073-851 21 51
sandra.johansson@propergroup.se


STOCKHOLM

Besöksadress: Gjuteribacken 23, 172 65 Sundbyberg

Roy Oro
Rekrytering/Bemanning
076–250 26 06 
roy@propergroup.se

Hani Almamlouk
Rekrytering/Bemanning
076-709 61 15
hani@propergroup.se

Sevana Melkon
Rekrytering
076-186 52 22
sevana@propergroup.se

Aristi Kounavi
Rekrytering
076-319 36 09
aristi@propergroup.se

“Proper Group var lyhörda och förstod precis vad vi behövde. De var transparenta i sitt arbetsätt och processen var både snabb och träffsäker. ” 

– Mohahad på Notello Rolls –